Oferta

Zapraszamy rodziców do odwiedzania naszej placówki i zapoznawania się z proponowaną ofertą, która dla naszych najmłodszych dzieci jest bardzo atrakcyjna.

Nasz żłobek to bardzo przyjazne miejsce dla każdego malucha. Dzieci podzielone są na grupy wiekowe, gdzie każda ma wymaganą ilośc opiekunów.Pobyt dziecka jest organizowany indywidualnie i dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.
Maluchy mogą spać w dowolnych godzinach, do tego celu posiadamy oddzielne pomieszczenie - sypialnie, która jest dostosowana dla najmłodszych dzieci, przytulna, daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Ilość zatrudnionej kadry jest uzależnione od ilości dzieci zapisanych do żłobka i obwarowana jest wytycznymi obowiązujących przepisów prawa.
Dla nas priorytetem jest, aby każde dziecko czuło się u nas jak w domu.

Opłata miesięczna stała 1350zł, która obejmuje:
- pobyt dziecka w dowolnych godzinach pracy naszej placówki tj. od 6.30-18.00

- wyżywienie - 4 posiłki tj. I śniadanie, II śniadanie (zawsze owoce), obiad dwudaniowy, podwieczorek.

- chusteczki nawilżane, kremy ochronne do pupy, wszystkie pozostałe środki higieniczne (oprócz pieluszek),

- materiały dydaktyczne i plastyczne,

- dodatkowe atrakcje organizowane w przedszkolu tj. bale i imprezy okolicznościowe, wyjścia do fikolandu, warsztaty, teatrzyki itp.

- w grupie 2-2.5- latków również zajęcia dodatkowe takie jak j. angielski, rytmika, gimnastyka buzi i języka, zajęcia ruchowe, taneczne.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji proszę o kontakt telefoniczny tel.790495337.